052-3364750

052-3464751

תכנון המרחב המשפחתי

איך לתכנן את הבית כך שישקף באמת את מה שאנחנו רוצים? שיאפשר את אופי היחסים שאנחנו רוצים עם בני הבית? את היחסים שאנחנו רוצים עם הסביבה? איזה תכנון יאפשר לנו להרגיש בבית שלנו הכי טוב שאפשר?

הסביבה הפיזית שאנו חיים בה משפיעה רבות על יכולתנו לחיות חיים מלאים ועל יחסינו עם הסביבה. לכל אדם יש צרכים שונים של מרחב - התנאים הפיזיים שבהם הוא מרגיש במיטבו.

בניית הבית למשפחה (כמו גם עיצובו הפנימי) הוא תהליך של יצירה משותפת שבו כל אחד מבני הזוג שואף ליצור את המקום שבו הוא ירגיש במיטבו, אך כל אחד מהם מגיע עם הציפיות, הפנטזיות והצרכים הפנימיים שלו - שאינם זהים לאלו של בן/בת הזוג.

האדריכל הוא המומחה ובעל הידע בתכנון והדבר אכן נכון לגבי החלק הטכני בתכנון הבית, אך לגבי הרצונות והצרכים שלכם - אתם המומחים הגדולים. על מנת למנוע מצב שבו תשקיעו את מיטב המשאבים שלכם בבית שהוא לא בדיוק "אתם", חשוב להגיע לשלב התכנון האדריכלי עם עמדה מאוד ברורה ומגובשת לגבי מה אתם רוצים מהבית שלכם.

לשם כך אנו מציעים ייעוץ בשלבי התכנון הראשוניים: התאמת המיקום, הסביבה, המרחב ומבנה הבית עצמו לצרכים לרצונות ולשאיפות המיוחדים לכם כפרטים וכמשפחה.