052-3364750

052-3464751

התכנון התקציבי

כאשר אנו ניגשים לפרויקט המיוחד שלנו, בניית הבית, העניין מלווה בפחדים וחששות:
מהי מסגרת התקציב האמיתית שלנו? איך נדע שהרצונות והתקציב תואמים?
איך נדע שלא שכחנו כלום? איך נעבור את זה בשלום ובשליטה תקציבית? המכשול הגדול ביותר להצלחת פרויקט בניה פרטית הוא העדר תכנון תקציבי נכון. הבונים באופן פרטי פעמים רבות אינם מודעים לעלויות של המרכיבים השונים בבית אותו הם מתכננים ולעלויות נוספות, ומסתמכים על תכנון כללי של עלות משוערת למטר בניה. גישה זו הוכחה פעמים רבות כמטעה, ועשויה להביא להסתבכות כלכלית.

מספר גורמים בשוק מנסים לתת תשובות בנושא: מחשבונים באינטרנט, קורסים בנושאי בניה וכד'. תשובות אלו אינן נותנות מענה מספק, כיוון שהן מבוססות על נתונים כלליים ולא על הנתונים של הבית האישי שלכם. אנו מציעים תהליך של תמחור ותקצוב פרויקט הבניה הפרטי שלכם, המבוסס על תוכניות האדריכל והמהנדס,ועל בחירותיכם האישיות בכל תחום.

התהליך מתבצע במספר פגישות אישיות בהן הצוות שלנו ידון איתכם בתוכניות הבית ובבחירותיכם, יפתח בפניכם את האפשרויות השונות תוך ניתוח היתרונות והחסרונות של פרטים וחומרים וילווה אתכם בקבלת ההחלטות בכל תחום. יחד איתכם ננתח את משמעויות התוכנית שאותה יצרתם עם האדריכל, תקבלו עצות אמיתיות מהשטח ואינפורמציה רבה על שלבי הבניה. בסיומו של התהליך תקבלו חוברת המפרטת את העלויות הצפויות לכם בכל תחום מתחומי הבניה וכן תזרים תשלומים צפוי בהתאם למשך הבניה המתוכנן, כך שתוכלו לתכנן את תקציבכם ולהיערך בהתאם. החוברת מבוססת על הצעות מחיר רלוונטיות לבית האישי שלכם ובנויה ללוות אתכם לאורך כל הבניה. בתוך החוברת פירוט כל תחומי הבניה בירידה לפרטים הקטנים ביותר-יאפשר לכם בעתיד לבדוק את עצמכם מול הצעות המחירים שתקבלו ולהרגיש ביטחון שאתם בדרך הנכונה.

בניית התקציב היא הבסיס למימוש חלומכם. תקציב שנבנה באופן יסודי,מקצועי ואמין מנחה אתכם ביצירת סדרי העדיפויות ומאפשר לכם לעשות את הבחירות הנכונות עבורכם בכל שלב באופן מודע, כך שתוכלו להגיע לסיום תהליך הבניה בתחושה של שליטה,שמחה וסיפוק.
אנו מציעים שירות זה לכל העומדים לפני בניית בית, ללא קשר לניהול ופיקוח על פרוייקט הבנייה עצמו. מומלץ לעבור את התהליך בשלבי התכנון המאוחרים, לפני הגשת התוכניות לאישור.