052-3364750

052-3464751

ייעוץ, ליווי, ניהול ופיקוח לבנייה הפרטית
 
תהליך בניית הבית הפרטי הוא תהליך מורכב ורב משמעויות, המערב הן גורמים "חומריים" והן גורמים מעולם הרגש.
בניית הבית מהווה פעמים רבות מעין "פרויקט חיים" – שאיפה למימוש פנטזיות וציפיות להגיע הביתה - אל המקום שבו ארגיש הכי טוב שאפשר... להמשך קריאה...

  • home5

לפני כשנה הכרנו את גבי ועומר לראשונה
חיפשנו מפקח לבניית ביתנו בגבעת אלה וקיבלנו עליהם המלצות טובות,

אבל - הם היו קצת יותר יקרים מאופציות אחרות. כבר החלטנו לסגור עם מפקח אחר, אבל גבי החליט שהוא לא רוצה לוותר לנו או עלינו. נפגשנו פעם נוספת, והשתכנענו שהיקר יהיה בעצם זול. ולא טעינו. נתקלנו באב ובן מקצועיים מאד. ישרים כמו סרגל, שבניגוד לאחרים במקצוע לא "עושים קופה" על הלקוחות שלהם, ואת "הנחות הקבלן" מעבירים ללקוחות. סמכות מקצועית מובהקת גם בעיני הקבלנים (וזה ממש לא קל), ופוסקים אחרונים בכל ויכוח, ששימשו העיניים ושאר החושים שלנו בשטח. הכריחו אותנו לחשוב מראש על כל מיני דברים שנטינו לדחות, וכל זה כדי לוודא שאכן ניכנס למסגרת הזמן שקבענו מראש.

אנחנו ממליצים מאד לקחת אצלם גם את חבילת התכנון הפיננסי. הם יושבים עם הלקוחות להבין מה ה"ראש" והצרכים שלהם, ובונים, בהתאם, תחזית עלויות ופריסה חודשית של ההוצאות – מאד עוזר בתכנון זרימת הכספים לאורך הבניה, כדי לא להיתקע פתאום. ובדרך כלל, כמו שגם אמרו, ניתן לחסוך בעלויות – הם עוזרים לנהל את המשא והמתן עם הקבלנים, לחתום על חוזים (יש להם טיוטות לכל סוג עבודה) ולפקח על טיב הקבלנים ואיכות עבודתם. ואין להם קיבעון על הקבלנים "שלהם". אם הלקוח יביא קבלן אחר – הוא יתקבל בברכה.

ומה שעוד חשוב – הליווי לא נגמר כשהקבלנים נעלמים. יש תהליך ארוך ומייגע עם טופס 4, וסתם שאלות מדי פעם, ולא היה רגע בו נאמר לנו "זה לא כלול במחיר" או "החוזה שלנו נגמר". עומר וגבי היו איתנו לאורך כל הדרך.

בדרך כלל, כשניגשים לבניית בית, זו אמורה להיות חוויה של פעם בחיים. ואם כבר עושים כזה צעד – אנחנו ממליצים בחום על גבי ועומר בתור השושבינים שילוו אותכם בתהליך הזה.

10.6.13
צביקה ודורית אדיר גבעת אלה